Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Бриз
285 000 €
557 411.55 лв.

(3 167 €, 6 194.11 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 11:11 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 246 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Реф. : 24438
САМО ОТ КОМПАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ!

СГРАДА С АКТ 16! ПОДЗЕМНО ПАРКОМЯСТО!

ЗАВЪРШЕН ДО КЛЮЧ! НЕСКРИВАЕМА МОРСКА ПАНОРАМА!

Компас недвижими имоти предлага за продажба тристаен апартамент в сграда с разрешение за ползване от 2026г. Намира се на среден етаж с нескриваема морска панорама.

Апартаментът се състои от коридор, две спални, дневна <27 кв.м>, баня + WC, отделна тоалетна, килер/перално. Включено в цената подземно паркомясто с открита партида за зарядна станция + складово помещение към него. Имотът е с югозападно изложение, като се предлага в състоянието от снимките, а именно завършен <до ключ>.

Жилищната сграда се отличава с изтънчена визия, богато озеленен двор и малко на брой апартаменти.

За повече информация Галин Иванов 0893366050
Компас Недвижими Имоти - 'Когато посоката е вярна..!'
Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0893366050
Брокер:
Галин Иванов
0893366050
Офис: ул. Георги Бенковски 90 ет 3 офис 5
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
КОМПАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0893366050
КОМПАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
compassestate.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Георги Бенковски 90, ет. 2, офис 5
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Бриз
Обява: 1c177883330300985

285 000 €
557 411.55 лв.
История на цената
(3 167 €, 6 194.11 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Бриз

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност